Interaktivní soutěže Den legionáře

Celoprázdninový program je v Muzeu na demarkační linii zaměřen především na naše dětské návštěvníky. Během měsíce července mají možnost se zapojit do interaktivní soutěže Den legionáře, při které děti po splnění celkem devíti stanovišť vyluští tajenku.

Po jejím sdělení v návštěvnickém centru muzea za toto obdrží drobnou odměnu. V měsíci srpnu na ně bude čekat interaktivní soutěž Spojař. I za její splnění bude pro děti připravena drobná odměna.

Novinou pro malé, ale i velké návštěvníky je venkovní stojan s pexesem sestavený z fotografií vystavovaných exponátů muzea. Návštěvníci si tak mohou touto zábavnou hrou zpestřit prohlídku všech expozic, které jsou přístupné denně až do konce srpna vždy od 09:00 hod do 17:00 hod.