Den s technikou – sobota 26. 8. 2023

V sobotu 26.8.2023 od 12,00 hod. pořádá Město Rokycany a Muzeum na demarkační linii v Rokycanech akci Den s technikou, tedy program zaměřený na prohlídky a jízdy techniky, ukázky činnosti výcviku psů a integrovaného záchranného systému.

Program zahájí soutěže pro děti, živé diskuse u techniky, výstava vozidel Veřejné bezpečnosti.  Ve 13, 00 hod. zahájí dynamickou část programu překvapení ze vzduchu průlety letadel. Připraveny jsou ukázkové jízdy techniky, dynamické a statické ukázky činnosti Integrovaného záchranného systému, defilé vozů ČSLA, Veřejné bezpečnosti a legendárních vozů PV3S různých nástaveb. Celou dynamickou částí programu se bude prolínat speciální interaktivní soutěž pro děti motivovaná filmem Copak je to za vojáka.

Pro dětské návštěvníky je připravena řada soutěží.

Podrobný program celého dne: www.vojenskemuzeumrokycany.cz

Vstup od 11 hod. ZDARMA, parkovné 100,- Kč /auto.

Program:

• 12:00  Živé diskuse u otevřené techniky, Výstava vozidel Veřejné bezpečnosti, Dětské soutěže
  • 12:55    Zahájení
  • 13:00   Překvapení ze vzduchu
  • 13:15    Copak je to za vojáka I.
  • 13:30   Defilé techniky ČSLA
  • 14:00   Ukázka výcviku služebních psů
  • 14:30   Copak je to za vojáka II.
  • 14:45   Defilé vozidel PV3S
  • 15:15     Seskok parašutistů
  • 15:30    Copak je to za vojáka III.
  • 15:45    Ukázka HZS Rokycany
  • 16:00    Jízdní vlastnosti kolové a pásové techniky