logo O NÁS PROVOZNÍ DOBA A VSTUPNÉ KUDY K NÁM - KONTAKT VIDEOPOZVÁNKA TECHNIKA MUZEA VE FILMECH AKCE 2016 AKCE 2017 FOTOGALERIE NAPSALI O NÁS VNĚJSÍ EXPOZICE VNITŘNÍ EXPOZICE UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY MUZEUM DĚKUJE AKTUALITY BAHNA 2015 VÝSTAVA K 70. VÝROČÍ
logo

UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

Pohlednice

Pohlednice z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech. Pohlednice z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech.

Upomínkové předměty

Turistická známka z akce BAHNA pořádané ve vojenském muzeu na demarkační linii v Rokycanech. Turistická známka z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech. Přívěšek na klíče z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech. Upomínkové předměty a pohlednice | vojenské Muzeum na demarkační linii v Rokycanech | Rokycany | Muzeum Rokycany
Rozhledna na Kotli v Rokycanech. Hrníček z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech. Propiska z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech.
Turistická vizitka z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech. Turistická nálepka z vojenského muzeuma na demarkační linii v Rokycanech.

Muzeum na demarkační linii
Šťáhlavská 1284
337 01 Rokycany
tel:736 119 461
tel:603 528 875
e-mail: radka.vavrova@email.cz